Księgowa

  • Firma: Biuro Rachunkowe SALDO
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2021-06-01

Ogłoszenie numer: 4727115, z dnia 2021-06-01

Biuro Rachunkowe SALDO jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi rachunkowe.

Poszukujemy samodzielnych i chcących się rozwijać kandydatów do pracy w charakterze:

Księgowa

Miejsce pracy: śląskie / Wojkowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura,
  • analiza i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrolowanie obrotów i sald na kontach księgowych,
  • kontakt z klientami biura.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mim. 2 lata),
  • znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w przyjaznym gronie specjalistów,
  • dostęp do materiałów z zakresu prawa podatkowego oraz bilansowego,
  • szkolenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o.

    Accounting Specialist RTR

    małopolskie

    As a Finance & Administration Business Associate youll be a trusted business advisor. Youll have the opportunity to position IBM for long-term financial growth delivering analysis, and providing insight and innovation into the business. Youll be redefining how we...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    Młodszy Specjalista ds. Finansowych m/k

    dolnośląskie

    Zadania: księgowanie faktur VAT w systemie Invoice4u kontrola pod względem formalno-prawnym i ilościowym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiania faktur zakupowych i sprzedażowy rozliczenia i monitoring należności i zobowiązań...