Księgowy / Księgowa do wprowadzania i zamykania pełnych ksiąg

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2021-11-26

Ogłoszenie numer: 6037587, z dnia 2021-11-26

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie i zamykanie pełnych ksiąg, wyliczenia podatku CIT, VAT, JPK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej
  • mile widziana współpraca z innymi biurami rachunkowymi

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

  • ISS Facility Services Sp. z o.o.

    Księgowa / Księgowy

    mazowieckie

    Opis stanowiska: Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych Współpraca z instytucjami zewnętrznymi GUS Nadzór nad procesami księgowymi, aktualizacja procesów oraz wprowadzenie nowych...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • PGE Energia Ciepła S.A.

    Specjalista ds. Księgowości Ogólnej i Środków Trwałych

    zachodniopomorskie

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : sporządzanie pakietów grupowych na potrzeby opracowania skonsolidowanego sprawozdania finansowego PGE S.A. zgodnie z MSSF, sporządzenie okresowych sprawozdań finansowych na potrzeby Zarządu i Spółki,...