Księgowy z doświadczeniem z Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii lub Belgii

  • Firma: BA Gruppen
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2021-09-14

Ogłoszenie numer: 5589699, z dnia 2021-09-14

Informacje o firmie można znaleźć na stronie www.bagrupp.com

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym w jednym z poniższych krajów:

Dania
Szwecja
Norwegia
Holandia
Belgia

Miejsce pracy: online / Lublin (Czuby Południowe)

  • bieżąca obsługa klientów (w j. polskim) mailowa i telefoniczna
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych etc.)
  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta
  • kompleksowa obsługa księgowa spółek i działalności jednoosobowych

Wymagania

Potrzebujemy osoby o następujących kompetencjach:

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)
  • znajomość j. norweskiego w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w księgowości w Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii lub Belgii jest warunkiem koniecznym

Wymagania personalne:

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą
  • chęć rozwoju i pracy w zespole
  • zdolności analityczne i kreatywność
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie

Oferujemy

  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i miłej atmosferze
  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika

  • WIELTON S.A.

    Księgowa / Księgowy

    łódzkie

    Główne obowiązki: księgowanie faktur sprzedaży oraz właściwa kwalifikacja transakcja na gruncie podatku VAT i CIT księgowanie faktur kosztowych księgowanie leasingów sporządzanie comiesięcznych zestawień sprzedaży sporządzanie sprawozdań do GUS...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Accenture Sp. z o. o.

    Junior Accountant with English and Hebrew

    mazowieckie

    What will you do? Customer service dealing with e mail and phone queries, maintaining a regular relationship with suppliers and client Performing reconciliation between supplier outstanding statement and AP open invoices. Booking invoices on different tools....

    poznaj szczegóły
  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    Accountant with Turkish

    dolnośląskie

    Summary: Perform a variety of accounting activities in accordance with the accounting principles and organizational standards. Respond to customer and vendor queries over the phone and by email. Responsibilities: Participates in transition of the accounting process:...