Młodszy Specjalista ds. finansów

  • Firma: ISDM Solutions Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: opolskie
  • Data publikacji: 2021-07-19

Ogłoszenie numer: 5195868, z dnia 2021-07-19

Do naszego zespołu, poszukujemy:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Kontakt z klientami (podwykonawcami) w sprawach związanych z płatnościami,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Udział w przygotowaniu płatności wychodzących,
  • Wsparcie Biura w bieżącym przepływie dokumentacji,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów finansowych,
  • Przyjmowanie faktur i dystrybucja do działów,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Udział w tworzeniu oraz aktualizacja wewnętrznych procedur finansowych i kontrolnych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w Polsce
  • Możliwość współtworzenia strategii spółki
  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Capgemini Service

    Senior Finance & Accounting Process Specialist SME

    małopolskie

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Finance knowledge with focus on R2R and good understanding of E2E process SAP experience and if possible Blackline knowledge...

    Data dodania: wczoraj

    R2A Finance and Accounting Process Senior Specialist

    małopolskie

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Very good knowledge of both Polish and English (min. B2) Experience in R2R area is a must Knowledge of Oracle will be an...