Pracownik działu ofertowania i kosztorysowania

  • Firma: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
  • Data publikacji: 2022-05-11

Ogłoszenie numer: 6922479, z dnia 2022-05-11

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie wycen
  • kompletowanie dokumentacji ofertowej
  • przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów

Wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • znajomość obsługi komputera i pakietu programów MS-OFFICE
  • rzetelność, umiejętność współpracy, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

  • POLAQUA Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Rozliczeń

    lubelskie

    ZADANIA: przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzeniu procesu sprzedaży/kupna robót wykonawczych; sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót; prowadzenie dokumentacji inwestycji;...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

    Specjalista ds. rozliczeń robót

    mazowieckie

    Opis stanowiska kontrolowanie kosztów związanych z realizacją budowy, analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej, przygotowywanie PŚP do zamawiającego, kontrolowanie umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem...

    Data dodania: 2022-05-18