Specjalista ds. kontrolingu

  • Firma: TPV Displays Polska Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2021-02-11

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń w zakresie kosztów napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • analizowanie struktury kosztów i przychodów zwiazanych z obsługą gwarancji
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • w przypadku grup kapitałowych uczestniczenie w okresowym raportowaniu do spółki matki według określonych standardów rachunkowości

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • NES Global Talent

    Specjalista ds. Kontrolingu i Finansowania

    łódzkie

    Zakres obowiązków: Przygotowywanie rozliczeń finansowych projektów realizowanych przez spółkę. Pozyskiwanie gwarancji ubezpieczeniowych i bankowych dla realizowanych projektów. Przygotowywanie miesięcznych/kwartalnych/rocznych raportów wyników finansowych...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Polpharma Biologics

    Controlling Expert

    mazowieckie

    Your role In our newly built highly innovative plant in Duchnice, you will have a one-time opportunity to significantly develop controlling function and set up new processes from scratch. Daily you will be supporting plant management’s timely oversight of...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Dolnośląskie Centrum Onkologii

    Specjalista ds. Controllingu i Analiz

    dolnośląskie

    Podstawowe zadania, jakie będą należały do nowozatrudnionego Pracownika to m. in.: pozyskiwanie, uaktualnianie oraz przetwarzanie danych finansowych i statystycznych, rozliczanie, kontrola i kalkulacja kosztów Szpitala zgodnie z obowiązującymi przepisami,...