Specjalista / Specjalistka ds. księgowości i rozliczeń

  • Firma: mBank S.A.
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Data publikacji: 2021-02-04
Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/ka ds. księgowości i rozliczeń

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: KZ/001/0121

Nasz zespół zajmuje się prowadzeniem rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi, księgowaniem na rachunkach klientów i w księdze głównej, a także sporządzaniem raportów statystycznych do Organizacji Płatniczych i NBP. Szukamy osoby, która wesprze nas w ramach zastępstwa :)

Chcemy powierzyć Ci:

  • rozliczenia z klientami (w zakresie kart płatniczych)
  • współpracę i rozliczenia z kartowymi Organizacjami Płatniczymi: VISA, MasterCard, PiorityPass
  • współpracę i rozliczenia ze sponsorowanymi przez mBank Akceptantami kartowymi
  • parametryzację systemów bankowych (w zakresie opłat i prowizji kartowych),
  • raportowanie statystyczne dotyczące działalności kartowej do VISA, MasterCard, NBP, ApplePay

Twój niezbędnik:

  • wykształcenie wyższe, szczególnie ekonomiczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość produktów bankowych
  • dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy na systemach bankowych

forma współpracy: umowa na zastępstwo
lokalizacja: Łódź, Traktorowa

Brzmi ciekawie? Nie czekaj - aplikuj! :)

  • JTI GBS

    Lease Accounting Expert

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Zakład Metalowy "GEMO" Sp. z o.o.

    Specjalista ds. księgowości

    lubuskie

    Zakres obowiązków: bieżące ewidencjonowanie źródłowych dokumentów księgowych kontrola rachunkowa i formalna dokumentów, dekretacja kosztów zgodnie z planem kont kontrola dokumentów pod kątem JPK-V7 kontrola obrotów i sald kont księgowych weryfikacja...

    poznaj szczegóły
  • Interhandler Sp. z o.o.

    kujawsko-pomorskie

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Weryfikowanie i dekretowanie dokumentów źródłowych wraz z ich podatkową kwalifikacją Przygotowywanie oraz weryfikacja rejestrów VAT Przygotowywanie oraz weryfikacja deklaracji JPK...