Statystyk Medyczny / Informatyk

  • Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: wczoraj

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa - Wawer

Zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer
Główne obowiązki:
  • prowadzenie sprawozdawczości świadczeń medycznych (z naciskiem na POZ, Psychiatrię, Stomatologię),
  • prowadzenie i kontrola rozliczeń realizacji świadczeń z NFZ,
  • aktualizacja wykazywanego potencjału,
  • sporządzanie comiesięcznych zestawień i analiza realizacji kontraktu,
  • przygotowywanie sprawozdań do MZ, BPZ, GUS,
  • kontakt, bieżąca współpraca oraz wsparcie merytoryczne innych członków zespołu i zarządu.
Wymagane:
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość platform Mazowieckiego NFZ (SZOI, SIMP),
  • wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń z NFZ,
  • znajomość ustaw i rozporządzeń z zakresu funkcjonowania podmiotów leczniczych oraz rozliczeń z NFZ,
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie rozliczeń z NFZ,
  • podstawowa znajomość systemu Windows 7 i 10,
  • podstawowa obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych (np. drukarki).
  • umiejętność dotrzymywania terminów i pracy pod presją czasu,
  • dokładność, cierpliwość, systematyczność i samodzielność,
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • możliwość pracy zmianowej (7:00-14:35 ; 8:00 15:35 ; 12:25 20:00),
Mile widziane:
  • znajomość systemu KS-SOMED firmy KAMSOFT,
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych( możliwość pełnienia funkcji  IOD).

ZAPEWNIAMY DOBRE WARUNKI FINANSOWE I STABILNE ZATRUDNIENIE

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 – 15:30 pod nr tel. 22 59 00 932

  • ING Tech Poland

    IRRBB Model Validation Senior Expert [rekrutacja online]

    mazowieckie

    contract of employment type of contract 9:00 - 17:00 work hours Zajęcza 4, Warszawa this is the location of our office Scope of duties 60% - people coaching on content (less seniors colleagues) 40% - expert validator - end responsible for the quality of the...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

    Starszy statystyk

    kujawsko-pomorskie

    Warunki pracy Warunki pracy - praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych, - nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy, - pomieszczenia biurowe znajdują się na parterze, I i VII...

    Data dodania: 2021-06-13

    IFRS9 Modelling Specialist (RiskHub) [rekrutacja online]

    mazowieckie

    umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 9:00-17:00 w tych godzinach pracujemy Zajęcza 4, Warszawa tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 25% - Monitorowanie / opracowywanie modeli ryzyka kredytowego 25% - Poprawa wydajności / monitorowanie...

    Data dodania: 2021-06-12