Analityk biznesowy

  • Firma: ASTEK Polska
  • Lokalizacja: dolnośląskie
  • Data publikacji: 2021-02-10
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy Analityka Biznesowego.

Lokalizacja: praca zdalna (w przyszłości planowany model mieszany, biuro zlokalizowane we Wrocławiu)

Start: ASAP (projekt długofalowy)

Poziom: regular/senior

Zadania:
  • kompleksowa identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu
  • definiowanie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektu
  • tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej
  • wsparcie bieżących prac projektowych
  • praca w zespole scrumowym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe
  • dobra znajomość technik modelowania UML2.* i BPMN2.0
  • znajomość Enterprise Architect, JIRA, Confluence
  • komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność samodzielnej organizacji i realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata

oraz znajomości przynajmniej jednego z poniższych obszarów:

  1. produktów dedykowanych dla obszaru MŚP i AGRO (kredyty, konto, depozyty) lub
  2. produktów dla klienta indywidualnego (kredyty gotówkowe i ratalne, karty, rachunki bieżące, oszczędnościowe) lub
  3. usług bankowości elektronicznej dla klienta indywidualnego/SME
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

  • Luxoft

    Murex Commodity Migration Accounting BA (Business Analyst)

    mazowieckie

    Act as the subject matter expert for Accounting and ensuring that all functionality of the product are installed and leveraged to its best capability Technical Analysis of changes, solution design, development/configuration and unit testing Define the systems and...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Luxoft

    Junior/Regular Manager/Business Analyst

    małopolskie

    to test applications compliance level based on evidence provided which being verified against global standards Work with the business to make fully understand requirements across all classes reporting develop effective professional relationships across the Business,...

    poznaj szczegóły
  • Luxoft

    Commodity Migration Finance & Risk Business Analyst

    mazowieckie

    Review of FO proposed booking models and identifying whether it works for downstream finance processes (needs to be in parallel with business product spec / review cycles Initial assessment of accounting build & PM rec needs for Metals products, and associated BS...