Analityk Biznesowy

  • Firma: ASTEK Polska
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-03-31
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Dla klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowego.

Stawka: 900-1100 PLN/MD netto + VAT (lub UoP)

Miejsce świadczenia pracy: Warszawa - obecnie praca zdalna

Start: ASAP

Kluczowym założeniem projektu jest przyśpieszenie i zwiększenie efektywności procesu zakupowego poprzez proces kwalifikacji i zarządzania Dostawcami.

Celem i zadaniami projektu są:
  • Zaprezentowanie rekomendacji biznesowych z wykorzystaniem wielu źródeł systemowych, które dotyczą procesów zakupowych
  • Przygotowywanie analiz dotyczących narzędzi informatycznych oraz kierunków rozwoju aktualnych systemów w obszarze P2P
  • Opracowanie oceny użyteczności i efektywności procesowej rozwiązań IT, które realizują proces zakupowy
  • Opracowywaniem raportów i tworzenie prezentacji podsumowujących wykonane analizy oraz przedstawiających wnioski i rekomendacje
  • Stałą i ścisłą współpracą z pracownikami departamentu IT oraz Biura Zakupów, Centrum Usług Wspólnych i innych jednostek organizacyjnych
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Mapowanie, analizowanie, wizualizacja, standaryzowanie i optymalizacja procesu P2P (end-to-end);
  • Stworzenie dokumentacji analizy (uwzględniająca opomiarowanie działań), pod kątem zwiększenia efektywności działań w systemach w języku polskim
  • Identyfikowanie wąskich gardeł, ryzyk i blokerów zgłaszanych przez biznesowych właścicieli procesów;
  • Ścisłą współpracę z zespołem projektowym oraz z przedstawicielami biznesu;
  • Doradztwo, dzieleniem się best practice.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego (informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
  • Min. 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów optymalizujących z obszaru P2P
  • Praktycznej znajomości BPM, MS Visio, MS Project
  • Znajomości metodologii prowadzenia projektów oraz metodyki zbierania i rejestracji wymagań;
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doskonałych zdolności interpersonalnych
  • Doświadczenia w procesach robotyzacji, integracji oraz pracy ze sztuczną inteligencją (mile widziane)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

  • Luxoft

    Senior Business Analyst

    dolnośląskie

    Design and development of business Change Requests according to specs provided by change team Analyzing problems and issues found during QA and UAT phases and providing fixes for them Supporting software developers by: a. Performing business analysis and providing...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Asseco Data Systems S.A.

    Analityk wiodący IT

    Twoje zadania: zbieranie wymagań oraz prowadzenie ustaleń w zakresie specyfikacji systemu przy współpracy z klientem końcowym oraz analitykami biznesowymi podwykonawców (w szczególności w zakresie integracji i projektowania usług API), kontrola zakresu...

    zachodniopomorskie