Analityk ds. kontrolingu budowlanego

  • Firma: Murapol Real Estate S.A.
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2024-06-07
Poszukujemy:
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie cyklicznych raportów zarządczych i zestawień,
  • bieżąca analiza i rozliczanie budżetów inwestycyjnych,
  • optymalizacja procesów, poszukiwanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań optymalizujących pracę działu,
  • identyfikacja obszarów wymagających poprawy efektywności,
  • tworzenie narzędzi analitycznych i raportowych,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w obszarze analiz,
  • umiejętność przejrzystego przedstawiania danych i jasnego formułowania wniosków,
  • samodzielność w działaniu,
  • zaawansowana znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość).
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • CAPITAL SERVICE

    Analityk Finansowy

    mazowieckie

    Twoje zadania będą obejmować: Zarządzanie finansami Szukanie źródeł finansowania Porównywanie ofert Analiza podmiotów gospodarczych Raportowanie i wsparcie decyzji zarządowych Bezpośrednia współpraca z kierownictwem Możesz do nas dołączyć, jeśli:...

    Data dodania: wczoraj

    Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

    mazowieckie

    Na co dzień będziesz zajmować się: monitorowanie pracach związanych z organizacją finansowania działalności bieżącej i inwestycyjnej Spółki aktywnym i skutecznym wyszukiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania od partnera krajowego i zagranicznego...

    Data dodania: 2024-06-15