Analityk Finansowy Due Diligence

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2024-02-15

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
Zakres obowiązków
  • Realizacja projektów due diligence finansowego dla firm z różnych sektorów (np. IT, energetyka, FMCG, handel, e-commerce, produkcja), zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
  • Analiza finansowa przedsiębiorstw w kontekście potencjalnych transakcji.
  • Przygotowywanie raportów dla klientów.
Nasze wymagania
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonometrii.
  • Biegłość w języku angielskim.
  • Analityczne myślenie, zdolność do syntetyzowania informacji.
  • Wiedza z zakresu prawa bilansowego i analizy finansowej.
  • Inicjatywa i kreatywne rozwiązanie problemów.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i Power Point.
  • Doświadczenie w audytach finansowych będzie atutem.
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna.
  • Elastyczność pracy, w tym możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.
  • Rozwój kompetencji zawodowych, budget szkoleniowy, wewnętrzne szkolenia.
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość współpracy międzynarodowej.

  • Aon

    Technical Accounting Analyst with German

    małopolskie

    What the day will look like The responsibilities include back-office operations such as: Apply daily check payments Perform AR research requests, contact banks Process AR cash spreads/on account payments, contact customers Assist with internal/external auditor...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Płatności i Analizy Cash Flow

    mazowieckie

    Obowiązki na stanowisku: Przygotowywanie raportów dotyczących płynności finansowej oraz krótkoterminowych zobowiązań i należności Analiza i zarządzanie krótkoterminowym cash flow Współpraca w ramach projektów w zakresie finansowania bieżącej...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Diabetyk24 Sp. z o.o.

    Młodszy Analityk Finansowy

    mazowieckie

    Sporządzanie analiz dotyczących sprzedaży i kosztów. Bieżąca analiza wskaźników biznesowych. Aktywny udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz oraz analizowanie odchyleń. Analiza przychodów i kosztów oraz ich odchyleń miesięcznych. Terminowe...