Analityk finansowy - pracownik biurowy

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie
  • Data publikacji: 2020-06-29
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/19/2600
OBOWIĄZKI:
praca na wskazanym stanowisku ma charakter analityczno-biurowy, polega na prowadzeniu korespondencji, obsłudze poczty e-mailowej, prowadzeniu sekretariatu Spółki, sporządzaniu analiz i różnego rodzaju opinii, sporządzaniu prognoz finansowych i biznes planów inwestycyjnych, poszukiwaniu materiałów do analiz ekonomiczno-finansowych, przygotowywanie materiałów dla biegłych rewidentów, praca z systemem Excel i opracowywanie zbiorów danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie ekonomiczne lub doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

  • INSTAL-PROJEKT

    Specjalista ds. Analiz Finansowych i Kontrolingu

    kujawsko-pomorskie

    Co będziesz robił? Sporządzanie analiz kosztowych i modeli prognostycznych na potrzeby podejmowanych decyzji biznesowych, dostarczanie comiesięcznych raportów zawierających wskaźniki finansowe, przepływy pieniężne. Przygotowywanie raportów i analiz AD HOC...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

    Analyst in Valuation Management & Control

    mazowieckie

      It’s an exciting time to join our Financial Reporting and Control unit as we have just started to build our department structures in Warsaw and offer lots of new opportunities to people willing to continue their professional growth within the risk area. We’re...

    Data dodania: wczoraj