Animator Sprzedaży

  • Firma: Oney Polska S.A.
  • Lokalizacja: podkarpackie
  • Data publikacji: 2021-03-25

Zostań

Animatorem Sprzedaży
Miejsce pracy: Mielec

TA PRACA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:
  • Masz pierwsze doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta
  • Jesteś energiczny i dobrze zorganizowany
  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Jesteś gotowy do pracy w pełnym wymiarze godzin
JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:
  • Animacja sprzedaży – informowanie o produktach, dbanie o oznaczenia w sklepie
  • Regularna współpraca z pracownikami sklepu
  • Promocja produktów Oney
Z NASZEJ STRONY MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Wynagrodzenie - stawka podstawowa i atrakcyjny system bonusowy
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do platformy nauki języka obcego

  • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

    Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

    dolnośląskie

    Jakie będą Twoje obowiązki? Wsparcie Agentów w zakresie posprzedażowym Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny), realizacja sprzedaży własnej Wsparcie Fili w zakresie back office Obsługa bieżących spraw biura Co oferujemy: Zatrudnienie w...

    Data dodania: dzisiaj

    mazowieckie

    Data dodania: wczoraj

    podlaskie

    Jakie będą Twoje obowiązki? Wsparcie zespołu brokerskiego w zakresie posprzedażowym – Asystent Underwritera Przygotowywanie ofert dla kanału brokerskiego (Klient detaliczny), realizacja sprzedaży własnej Wsparcie Oddziału w zakresie back office Obsługa...

    Data dodania: 2021-04-11