Asystent / Asystentka ds. księgowości

  • Firma: FUNDACJA ISKIERKA
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2021-02-15

Ogłoszenie numer: 4209384, z dnia 2021-02-15

Fundacja ISKIERKA działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, zatrudni w biurze w Chorzowie osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
  • obsługa CRM,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • prowadzenie magazynu,
  • rozliczanie płatności internetowych,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

  • biegła znajomość MS Office (Word, Excel),
  • obsługa Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Handel,
  • znajomość Ustawy o podatku dochodowym CIT,
  • znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług,
  • mile widziana znajomość z zakresu rachunkowości fundacji,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • terminowość, dokładność, skrupulatność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • zdolności analityczne,
  • poczucie humoru.

Oferujemy

  • pracę z sensem,
  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu w perspektywie z możliwością zwiększenia do całego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego m.in. przez szkolenia,
  • przestrzeń na inicjatywę, pomysły i informacje zwrotne,
  • bycie członkiem zespołu funkcjonującego w oparciu o wartości i partnerstwo.

  • KPMG

    Asystent II w dziale Audytu Ogólnego

    łódzkie

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów Oczekujemy Wykształcenia...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • KPMG

    pomorskie

    poznaj szczegóły
  • KPMG

    dolnośląskie

    Data dodania: 2021-02-26