Asystent Biegłego Rewidenta

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2021-10-07

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań | Numer ref.: ABR/052/KGŁ

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez kandydata umowę (umowa o pracę/B2B), podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • Ambitne stanowisko pracy w rozpoznawalnym Biurze Rachunkowym
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie audytu, rachunkowości oraz doradztwa gospodarczego poprzez współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach

Wymagania:

  • Student bądź absolwent studiów wyższych ekonomicznych (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)
  • Min. rok doświadczenia w audycie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dodatkowym atutem będzie rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta

Zadania:

  • Ścisła współpraca z biegłym rewidentem - uczestnictwo w różnych projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych, badaniem planów przekształcenia, wycen spółek i innych usług atestacyjnych oraz realizacja bieżących zadań firmy
  • Przygotowywanie informacji bieżących i okresowych na potrzeby klientów
  • Sporządzanie analiz kontrolingowych w oparciu o bazy danych
  • Udział w procesie badania sprawozdań finansowych

  • Omixys Sp. z o. o.

    Back office assistant

    mazowieckie

    administrative support of business director and team of managers running of daily office operations evidence and preparation of documentation for public tenders evidence of contracts, documents processing of contracts within IT system communication with customers and...

    Data dodania: 2021-10-22

    poznaj szczegóły
  • DROMA S.C.

    Asystent / Asystentka ds. wycen i ofertowania

    śląskie

    Najważniejsze obowiązki: Przygotowanie wycen oraz ofert dla klientów zagranicznych (bez bezpośredniego kontaktu z klientem) Analiza dokumentacji przesyłanej przez klienta zagranicznego (opisy, rysunki, schematy); Analiza potrzeb i oczekiwań klienta; Ścisła...

    poznaj szczegóły
  • Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

    Assistant / Service Operations Officer in Complex OTC Derivatives

    łódzkie

    Would you like to gain insights into the exiting world of derivatives while servicing Nordea Markets and Treasury on Over-The-Counter trades done with clients and financial counterparties? Then this is the right opportunity for you. We are now looking for a...