Audytor wewnętrzny

  • Firma: Dino Polska S.A.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2021-10-05

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Prowadzenie audytów funkcjonujących w firmie procesów i obowiązujących procedur
  • Raportowanie ustaleń i proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie
  • Tworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulacji oraz dbanie o ich zgodność z przepisami prawa
  • Omawianie wyników audytów oraz przygotowanie raportów z audytu
  • Wykonywanie innych poleceń i raportów ad’hoc zleconych przez przełożonego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego, preferowany profil ekonomiczno-finansowy
  • Praktycznej wiedzy z zakresu finansów, rachunkowości oraz podatków
  • Skuteczności w działaniu i samodzielności
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pod presją czasu
  • Komunikatywności, dyskrecji, umiejętności zachowania poufności
  • Mile widziane doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi analitycznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności, dokładności i rzetelności
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

  • Crowe Poland

    Audit Consultant [rekrutacja online]

    mazowieckie

    Opis stanowiska: Udział w audytach firm z różnych sektorów Udział w analizie sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości) Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań...

    Data dodania: 2021-10-17

    poznaj szczegóły
  • Cavatina GW Sp. z o.o.

    Specjalista ds. korporacyjnych i audytu wewnętrznego

    śląskie

    Twój zakres obowiązków Przygotowywanie uchwał, protokołów w ramach Grupy Kapitałowej Cavatina, aktualizacja polityk, regulaminów organów nadzorczych, zarządzających Grupy Kapitałowej oraz weryfikacja ich prawidłowej realizacji, Kontrola zmian prawnych w...

    Data dodania: 2021-10-14