Broker Ubezpieczeniowy

  • Firma: IPK Sp. z.o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-04-19

Dla naszego Klienta - znanej, renomowanej firmy brokerskiej, specjalizującej się w obsłudze klienta masowego, ze szczególnym nastawieniem na ubezpieczenia komunikacyjne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • obsługa Klientów firmy - korporacyjne ubezpieczenia komunikacyjne
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych, pozyskiwanie nowych klientów
  • analizowanie i odpowiadanie na potrzeby klientów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (ubezpieczenia komunikacyjne)
  • doskonała znajomość rynku
  • licencja brokerska
Oferujemy:
  • stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę)
  • samodzielne stanowisko z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego
  • elastyczny wymiar godzin pracy

  • Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

    dolnośląskie

    Główne zadania: aktywne poszukiwanie ofert dla klientów bieżące przygotowanie analiz i opracowań, sprawna i efektywna negocjacja warunków handlowych, prowadzenie korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami Kancelarii, nadzór nad terminowością umów...

    Data dodania: 2021-05-05

    poznaj szczegóły
  • Aon

    Specjalista ds. brokingu (ubezpieczenia finansowe)

    mazowieckie

    Do Twoich zadań należeć będzie: Samodzielna obsługa Klientów Departamentu w powierzonym zakresie (przydzielone zadania uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji) Budowanie długotrwałych relacji z zakładami ubezpieczeń oraz Klientami, Administrowanie...

    poznaj szczegóły
  • Aon

    Broking Specialist – M&A Insurance

    małopolskie

    Aon is currently recruiting a Broking Specialist to join Aon’s M&A and Transaction Solutions (“AMATS”) team in Krakow, Poland. The AMATs team is a combined practice of Risk and Insurance, Human Capital, Transaction Solutions and Cyber experts with a dedicated...

    Data dodania: 2021-04-22