Business Analyst / Analityk Biznesowy

  • Firma: ASTEK Polska
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-05-31
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: do 830 PLN netto + VAT / dzień / B2B (oferujemy też UOP)

Lokalizacja: Praca zdalna lub hybrydowa w Warszawie

Obowiązki:
  • Wsparcie Product Ownera w dopracowywaniu, analizie i dokumentacji backlogu
  • Dokonywanie dekompozycji wymagań i zapewnianie pełnego opisu produktu
  • Pomaganie programistom i testerom w zrozumieniu domeny biznesowej
  • Ułatwianie współpracy poprzez przekładanie "języka biznesowego" na "język techniczny" i odwrotnie
  • Pomaganie interesariuszom z całej organizacji w określeniu wartości dla biznesu
  • Całościowe spojrzenie na listę produktów w celu identyfikacji powiązanych wymagań i współzależności
  • Dopracowanie wymagań i definiowanie rozwiązań biznesowych, w tym kryteriów akceptacji (ścisła współpraca z kluczowymi interesariuszami)
  • Współpraca z działem biznesowym oraz informatycznym w celu skutecznego dostarczania wymaganych zmian na każdym etapie cyklu realizacji
  • Udział w rozwoju jako część zespołu Scrum
  • Doskonalenie procesów Agile
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Analityka biznesowego/procesowego
  • Doświadczenie w analizie w dynamicznym środowisku Agile (preferowane doświadczenie w obszarze IT w branży usług finansowych)
  • Wykorzystywanie technik takich jak: Use Cases, User Stories
  • Wysoka dyscyplina, motywacja oraz nastawienie na realizację celu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. na poziomie B2)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Atlassian: JIRA i Confluence
  • Znajomość modelowania UML/BPMN będzie dodatkowym atutem
Dlaczego warto z nami pracować?
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i treningi; Możliwość poświęcenia 20% czasu pracy na naukę i wybrane (w tym własne) projekty OpenSource
  • Długoterminową współpracę
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska; Competence Center

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

  • Aon

    Research Analyst with French

    małopolskie

    What the day will look like The primary responsibility of the role will be to support the practice’s Project Managers based in France with their insurance due diligence enquiries, compilation of their findings and associated report writing. The role will also...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • mBank S.A.

    Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. compliance

    mazowieckie

    Do Departamentu Compliance w mBanku Hipotecznym poszukujemy osoby, która w roli (Starszego) Specjalisty/tki ds. Compliance wesprze obecny zespół w zadaniach dotyczących zapewnienia zgodności działalności Banku oraz przeciwdziałania przestępczości...

    Data dodania: wczoraj