Chief Accountant / Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Firma: EPCM Executive Search
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2023-01-23

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki deweloperskiej, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na nowo utworzone stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Dana osoba będzie odpowiadać za prowadzenie pełnej księgowości, zarządzanie działem, wdrożenia nowych systemów; sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad płatnościami oraz współpracę z instytucjami zewnętrznymi.

Idealny/ a Kandydat/ ka powinien/ na posiadać kilkuletnie doświadczenie zawodowe po stronie wewnętrznych struktur firm oraz charakteryzować się kompetencjami managerskimi, sumiennością, zaangażowaniem, oraz proaktywną postawą.

Klient zapewnia umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się w firmie. Jednym z zadań będzie rozbudowa zespołu, wdrożenia nowych systemów oraz procesów, przygotowanie działu na mocną ekspansję w Polsce,

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki/ek deweloperskich;
  • Kierowanie kilkuosobowym działem Księgowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT, IFT, podatek od nieruchomości, etc.;
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
  • W ramach przygotowywania skonsolidowanych sprawozdań przygotowywanie pakietów dla centrali;
  • Udział we wdrażaniu nowych systemów oraz procesów w spółce;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Nadzór nad płatnościami, uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Udział w sporządzaniu i konsolidacji sprawozdań finansowych;
  • Udział we wdrożeniach narzędzi informatycznych.
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży Real Estate;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Znajomość języka angielskiego - współpraca z działem IT poza Polską;
  • Skrupulatność i terminowość;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazna atmosferę pracy;
  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport;
  • Premie uznaniowe.

  • DANISH CROWN GBS SP Z O O

    General Ledger Accountant

    małopolskie

    Area of responsibility: Responsible for General Ledger entries preparation and posting, fixed assets operations, reconcilations, month end close and reporting Delivers a high quality and cost effective service by performing Accounting and Reporting tasks in line...

    Data dodania: 2023-01-25

    poznaj szczegóły
  • Hit Hunt

    Główna Księgowa / Główny Księgowy

    mazowieckie

    Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego Prowadzenie KPiR oraz ewidencji przychodów dla jednoosobowych działalności gospodarczych Sporządzanie deklaracji ZUS, VAT, CIT, PIT, plików JPK Prowadzenie kadr Zamykanie okresów sprawozdawczych Sporządzanie...

    Data dodania: 2023-01-22

    poznaj szczegóły
  • MALTA DECOR Sp. z o.o.

    podkarpackie

    Twoje obowiązki: Bieżąca kontrola dokumentów księgowych, akceptacja delegacji pracowników; Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, przygotowanie deklaracji; Kontrola i akceptacja deklaracji VAT oraz JPK_VAT; Reprezentowanie firmy przed organami...

    Data dodania: 2023-01-05