Doradca do spraw leasingu

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2022-11-09
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1233
OBOWIĄZKI:

praca biurowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca do spraw leasingu (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

  • mBank S.A.

    Doradczyni / Doradca ds. leasingu (mLeasing)

    wielkopolskie

    Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP! Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji....

    Data dodania: 2022-11-29

    poznaj szczegóły
  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

    Specjalista do spraw leasingu

    mazowieckie

    Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie finansowania za pomocą leasingu.Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i instytucjami finansowymi - ciągła współpraca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne Język: angielski, w...

    Data dodania: 2022-11-25

    poznaj szczegóły
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

    Specjalista ds. leasingu

    mazowieckie

    Obsługa klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

    Data dodania: 2022-11-23