Doradca Klienta VIP

  • Firma: UNIQA TU S.A.
  • Lokalizacja: dolnośląskie
  • Data publikacji: 2021-06-02

Ogłoszenie numer: 4733568, z dnia 2021-06-02

KANCELARIA FRYDRYCH Sp. Z O.O. PRZEDSTAWICIEL KRAJOWY GRUPY UNIQA

w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osoby na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: DK VIP/05/2021

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • tworzenie ofert i propozycji dla Klientów
  • realizowanie czynności administracyjne związanych z obsługą umów ubezpieczeń
  • pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • dbanie o wizerunek firmy
  • planowanie, przeprowadzanie i rozliczanie akcji sprzedażowych
  • tworzenie raportów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Klientami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, lub bankowych
  • ukierunkowanie na klienta
  • samodzielność, oraz umiejętność dobrej organizacji pracy
  • inicjatywa, kreatywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na ludzi
  • dokładność
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera, (pakietu office)
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do wielu ciekawych szkoleń
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Nationale-Nederlanden

    Doradca Ubezpieczeniowy

    warmińsko-mazurskie

    FORMA ZATRUDNIENIA B2B CZAS PRACY elastyczny MIEJSCE PRACY cała Polska ROZWÓJ: Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania...

    Data dodania: 2021-06-09

    zachodniopomorskie