Ekonomista - staż

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2021-03-29
Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:

Współpraca z działem prawnym: przygotowywanie i opiniowanie umów, przygotowywanie ogólnych warunków umów i regulaminow, sporządzanie wzorów dokumentów, obsługa na etapie realizacyjnym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

  • ING Tech Poland

    IFRS9 Modelling Expert [rekrutacja online]

    mazowieckie

    umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 9:00-17:00 w tych godzinach pracujemy Zajęcza 4, Warszawa tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 20% - Opracowywanie, ulepszanie,analizowanie i dokumentowanie modeli rezerw 20% - Monitorowanie modeli...

    Data dodania: 2021-04-08

    IRRBB Model Validation Senior Expert [rekrutacja online]

    mazowieckie

    contract of employment type of contract 9:00 - 17:00 work hours Zajęcza 4, Warszawa this is the location of our office Scope of duties 60% - people coaching on content (less seniors colleagues) 40% - expert validator - end responsible for the quality of the...

    poznaj szczegóły
  • JTI GBS

    People Analytics Manager with R/Python language

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...