Fakturzysta / Fakturzystka

  • Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2024-02-13

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Świebodzin
Zakres obowiązków
  • zarządzanie platformami klientów - wystawianie faktur VAT, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpraca z klientem
  • obsługa wewnętrznej dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z programem Streamsoft
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • kartę Multisport / ubezpieczenie grupowe
  • zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy

  • TECH-ROL Sp. z o.o.

    Fakturzystka

    mazowieckie

    Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i dobrze radzącą sobie w pracy biurowej przy komputerze i dyspozycyjną w godzinach 10-18 to oferta jest dla ciebie. Jeżeli znasz praktycznie program WF-Mag to wdrożenie będzie tylko formalnością. Osoby zatrudnione na tym...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Medicover sp. z o.o.

    Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Zobowiązań

    mazowieckie

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Rejestracja i weryfikacja faktur od zewnętrznych dostawców usług (nie)medycznych. Współpraca z koordynatorem zespołu oraz całym biznesem - działem centralnych. zakupów, placówkami medycznymi...

    Data dodania: 2024-02-15