Fakturzysta / Fakturzystka

  • Firma: Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2021-06-04

Ogłoszenie numer: 4820022, z dnia 2021-06-04

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Bugaj

Nr Ref.: 1649

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur,
  • Obsługa programu księgowego,
  • Sprawdzanie poprawności druków księgowych, not korygujących itd.,
  • Kontrola obiegu dokumentacji,
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji wewnętrznej firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie,
  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • Stabilną pracę,
  • Jedna zmiana,
  • Umowę o pracę tymczasową, po pół roku zatrudnienie na stałe w firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2978 netto/miesięcznie.

  • Coloplast Business Centre Sp z o.o.

    Junior Invoice Processing Specialist

    zachodniopomorskie

    About the department The AP/AR is mainly responsible for processing, booking and paying Coloplasts liabilities, creation and updating of vendor master data, vendors invoice verification and processing and handling all incoming/outgoing payments. The main purpose of...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

    Inspektor ds. rachunkowości (Dział Rachunkowości Majątkowej)

    mazowieckie

    Będziesz odpowiadać za: prowadzenie prawidłowej ewidencji księgowej i podatkowej operacji gospodarczych zachodzących w Spółce, dotyczących majątku trwałego i zapasów, inwentaryzację pozycji bilansowych w drodze weryfikacji z dokumentacja oraz...

    Data dodania: 2021-06-11

    poznaj szczegóły
  • UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

    Administrator ds. Księgowości

    łódzkie

    Twój zakres obowiązków Księgowanie faktur w wewnętrznym systemie; Rozwiązywanie zadań związanych z fakturami; Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych; Stała współpraca z partnerami w Polsce i w Europie; Nasze wymagania Wiedza z obszaru...