Inspektor ds. BHP

  • Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2021-04-04

Ogłoszenie numer: 4430701, z dnia 2021-04-04

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

zatrudni na podstawie umowy o pracę Inspektora ds. BHP

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji BHP,
  • prowadzenie oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy,
  • monitorowanie i analizowanie zdarzeń związanych z bezpieczeństwem,
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP,
  • dbanie o środowisko i higienę pracy,
  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych oddziałów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • wymagany minimum 2 lata pracy w placówce ochrony zdrowia,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:25-15:00),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole,
  • wdrożenie w zakres obowiązków.