Inspektor ekonomiczno-eksploatacyjny

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2022-11-08
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/4566
OBOWIĄZKI:
praca biurowa i w terenie. Godziny pracy do uzgodnienia pomiędzy 7.30-15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

Znajomośc Ustawy z dn. 21 czerwca 2001r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego; łatwość nawiązywania kontaków z właścielami i najemcami. Mile widziane: doświadczenie w branży nieruchomości.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

  • Urząd Statystyczny w Poznaniu

    Starszy statystyk informatyk

    wielkopolskie

    Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań Praca administracyjno-biurowa na stanowisku wyposażonym w komputer i monitor ekranowy prowadzona z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego; praca lekka, z...

    Data dodania: wczoraj

    Starszy statystyk

    poznaj szczegóły
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

    Statystyk medyczny

    lubelskie

    Przygotowywanie dokumentacji medycznej pacjentów do archiwizowania, sporządzanie ksero dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub instytucji, przekazywanie korespondencji do poszczególnych pracowników komórek organizacyjnych, przygotowywanie oraz właściwe...

    Data dodania: 2022-11-23