Kierownik Działu Księgowości

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-09-10

Ogłoszenie numer: 5423357, z dnia 2021-09-10

Klient portalu Praca.pl

W związku z dynamicznym rozwojem struktur firmy zapewniającej szeroki zakres usług medycznych poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości grupy firm zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi.
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych.
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg.
  • Terminowe tworzenie obowiązujących raportów księgowych.
  • Przygotowanie i sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów finansowych.
  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów.
  • Kontakt z instytucjami skarbowymi, ZUS i innymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów (lub ugruntowana wiedza nabyta w wyniku pracy zawodowej).
  • Bardzo dobra znajomość Optima oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel) – wymagane.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze księgowości.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.
  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Wygodną lokalizację.

  • JTI GBS

    Tax Accounting Manager

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Motorola Solutions Systems Polska

    Accounts Receivables Manager - North America

    małopolskie

    (mixed shift) Company Overview At Motorola Solutions, we create technologies our customers refer to as their lifeline. Our technology platforms in communications, software, video and services help our customers work safely and more efficiently. Whether it’s...