Kierownik Projektów

  • Firma: Medicover sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-04-28

Miejsce pracy: Warszawa

al. Jerozolimskie 96 (obecnie praca zdalna)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Zapewnianie realizacji celów projektu zgodnie z określonym budżetem i w określonych ramach czasowych poprzez:
    1. Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodologią
    2. Współudział w definiowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów
    3. Określanie kosztów oraz pracochłonności dla planowanych projektów
    4. Wybór, ocenę i współpracę z dostawcami w ramach projektów i na etapie utrzymania rozwiązań, w tym:
      • Przegląd i rekomendacja wyboru dostawcy / rozwiązania
      • Udział w przygotowaniu umów i prowadzeniu negocjacji umów z dostawcami
      • Tworzenie i zarządzanie planem projektu, ryzykami i zagadnieniami projektowymi
      • Zapewnianie komunikacji z interesariuszami projektu
      • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
      • Wykonywanie analizy procesów i optymalizacja procesów
      • Wykonywanie analizy i specyfikacji wymagań
  • Współpraca z Kadrą Zarządzającą, Biurem Projektowym oraz wszystkimi działami organizacji w celu optymalnej alokacji i wykorzystania zasobów do prowadzonych projektów poprzez:
    1. Przegląd stanu projektów
    2. Przegląd i aktualizację priorytetów działań w obrębie projektu
    3. Uzgadnianie alokacji zasobów do projektów
Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • Zna metodyki prowadzenia projektów (PRINCE2, PMI) i potrafi zastosować je w praktyce
  • Zna j. angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację ustną oraz pisemną (B2)
  • Posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - informatyczne, techniczne, medyczne, zarządzanie projektami)
  • W swoich działaniach wykazuje się samodzielnością, odpowiedzialnością oraz doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi
  • Potrafi pracować w zespole
  • Biegle posługuje się pakietem MS Office
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Zespole Projektów Biznesowych
  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Politechnika Wrocławska

    Specjalista ds. realizacji projektu

    dolnośląskie

    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. realizacji projektu odpowiedzialna będzie za obsługę administracyjną projektu Politechnika Nowych Szans. Zakres obowiązków: realizacja projektu „Politechnika nowych szans” zgodnie z umową...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Medicover sp. z o.o.

    mazowieckie

    al. Jerozolimskie 96 (obecnie praca zdalna) Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Zapewnianie realizacji celów projektu zgodnie z określonym budżetem i w określonych ramach czasowych poprzez: Prowadzenie projektów zgodnie z...