Kontroler Finansowy

  • Firma: Dino Polska S.A.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2021-08-26

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień na potrzeby Zarządu i innych osób funkcyjnych
  • Opracowywanie różnorodnych analiz rynkowych i przygotowywanie na ich podstawie prezentacji
  • Monitorowanie zdefiniowanych wskaźników KPI i zgłaszanie zaobserwowanych rozbieżności
  • Wykonywanie innych poleceń i raportów ad’hoc zleconych przez przełożonego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego
  • Wiedzy z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności, dokładności
  • Komunikatywności, umiejętności samodzielnego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

  • PEKABEX

    Kontroler finansowy

    wielkopolskie

    Opis stanowiska: Controlling realizacji projektów budowlanych w zakresie budżetu przychodów i kosztów, przepływów finansowych, marżowości, harmonogramu realizacji projektu Kontrola dokumentacji finansowej projektu Kontrola zaawansowania finansowego...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Getin Noble Bank S.A.

    Specjalistka / Specjalista w Zespole ds. Kontroli Procesów

    dolnośląskie

    Zadania, które na Ciebie czekają to: bieżąca kontrola i optymalizacja procesów windykacyjnych prowadzonych przez jednostki wchodzące w skład Obszaru Windykacji, zgłaszanie propozycji optymalizacji działań innych jednostek banku, wykonywanie kontroli...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Metro Services PL Sp. z o.o.

    Specjalista ds. kontroli wewnętrznej / jakości (księgowość)

    zachodniopomorskie

    Czym będziesz się zajmować? Przeprowadzaniem kontroli wewnętrznej procesów z zakresu różnych obszarów, Projektowaniem nowych kontroli dla migrowanych procesów księgowych, Testowaniem zaprojektowanych kontroli oraz ich efektywności, Kontrolowaniem grupowego...