Kontroler Finansowy ds. Wsparcia Biznesu

  • Firma: Medicover Fitness & Gym
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2024-05-22
Lokalizacja: Fitness Platinium - Kraków, ul. Juliusza Lea 116
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Nadzór i koordynacja procesu zamknięcia miesiąca: weryfikacja i kontrola zapisów księgowych, ustalanie elementów wyniku finansowego, wyliczanie rezerw.
  • Udział w procesie planowania finansowego (prognozy, budżet).
  • Przygotowywanie analiz/raportów ad hoc dla celów zarządczych i strategicznych.
  • Wspieranie współpracujących działów w planowaniu działań, raportowaniu, analizach danych.
  • Analiza realizacji planów finansowych – analiza rozbieżności oraz ich przyczyn.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowane kierunki: finanse, ekonomia, controlling, rachunkowość.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu lub analizy finansowej.
  • Znajomość zasad raportowania, rachunkowości zarządczej, budżetowania.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Umiejętność prezentacji danych.
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel.
  • Umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet sportowy i nielimitowany dostęp do obiektów Fitness Platinium i Smart Gym.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturach Medicover Fitness & Gym

  • NES Global Talent

    Kontroler Finansowy

    śląskie

    Zakres obowiązków: Przygotowanie rocznego budżetu , planu wieloletniego, forecastu – kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń Przygotowywanie raportów finansowych dla Zarządu Analiza rentowności Współpraca z Działem Księgowości Optymalizacja...

    Data dodania: 2024-05-20

    małopolskie

    mazowieckie