Kontroler Finansowy (HR)

  • Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2023-01-13

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TKZ/12/2022
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych oraz projektowaniu i tworzeniu modeli danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji liczb i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność prezentacji przygotowanych danych
  • Samodzielność, kreatywność i skuteczność w działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
Mile widziane:
  • Znajomość programu ENOVA
Zadania:
  • Kontrola i raportowanie wyników finansowych
  • Przygotowywanie raportów zarządczych dla kadry zarządzającej i Zarządu Spółki
  • Przygotowanie prognoz finansowych
  • Wsparcie raportowe/analityczne projektów rozwojowych prowadzonych w organizacji
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań raportowych
  • Przygotowywanie raportów analitycznych Działu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (raportowej)
  • Analiza danych finansowych
  • Wnioskowanie i rekomendacje

Oferujemy:
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń specjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

  • Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie

    Starszy specjalista

    śląskie

    Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • "PROBUDOWA" sp. z o.o.

    Cost Controller

    dolnośląskie

    Do obowiązków należy: Kontrola kosztów i budżetu, Przeprowadzanie analiz dotyczących wyników finansowych budów, Aktywny udział w zadaniach działu kontrolingu, Kontrolowanie realizacji planów finansowych oraz weryfikacja wydatków, Wprowadzanie i...

    Data dodania: 2023-01-28

    poznaj szczegóły
  • Technicolor Polska

    Accounts Payable Controller

    mazowieckie

    your responsibilities Support to Accounts Payables Manager in communication of instructions to the team members Ensuring continuous improvement of AP process Coordination of KPIs reporting to ensure correct measures are in place in AP process Leading in AP projects...