Kontroler finansowy

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-10-18

Ogłoszenie numer: 5785794, z dnia 2021-10-18

Klient portalu Praca.pl

Dla firmy handlowej, posiadającej kilkanaście oddziałów w Polsce
poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Raportowanie bieżących wyników finansowych Spółki
  • Przygotowywanie budżetu, miesięczna aktualizacja prognoz oraz kontrola ich realizacji
  • Opracowywanie analiz i raportów na rzecz Działu Zakupów, Sprzedaży, Marketingu
  • Koordynacja i kontrola procesów zamknięcia miesiąca
  • Doskonalenie systemów raportowania i procedur kontrolingowych
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji kosztów bieżących i inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych w działach planowania, analiz, kontrolingu lub finansów – minimum 2-3 lata
  • Umiejętność samodzielnego budowania modeli finansowych, prognozowania, oceniania rentowności projektów
  • Biegła znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i wnikliwość
  • Zaangażowanie, samodzielność, oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • Dodatkowe benefity (opieka zdrowotna, karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Accenture Sp. z o. o.

    RTR Internal Control and Compliance Senior Specialist

    małopolskie

    Responsibilities: Executing quality assurance program for Clients RTR scope (in particular, accounts reconciliations, journal entries and other general accounting areas) Ensure accuracy and reasonableness of accounting deliverables Alignment with process owners of...

    Data dodania: 2021-10-21

    poznaj szczegóły
  • Genpact PL

    Order to Cash Financial Controls Specialist

    podlaskie

    Responsibilities Ensuring compliance of O2C financial controls Active contribution in the discussions of cross Operating Centre Process Control Community Support in Maintaining efficient and faultless customer service operations in relation to financial/audit...

    świętokrzyskie