Koordynator ds. Rozliczeń Refundacji

  • Firma: DOZ S.A.
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Data publikacji: 2021-04-21
Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudniamy ponad 4500 osób, które odpowiadają na potrzeby ponad 4 mln Pacjentów miesięcznie. W codziennej pracy kierujemy się misją „PACJENT W CENTRUM UWAGI”.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad procesem finansowym rozliczeń refundacji
  • Nadzór nad rozrachunkami z Kontrahentami
  • Bieżąca współpraca z Działem Kontrolingu i Księgowością w obszarze rozliczeń finansowych
  • Analiza raportów i raportowanie bieżącej pracy Działu i prowadzonych zadań
  • Optymalizacja procesów i realizowanie projektów w ramach powierzonych zadań
  • Zarządzanie podległym Zespołem
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością
  • Znajomość zagadnień związanych z refundacjami w ramach współpracy z Refundatorami – dodatkowy atut
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w szczególność MS Excel, Power Point
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i skrupulatność w realizowaniu zadań
  • Umiejętność zarządzania Zespołem i wyznaczania priorytetów
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Terminowość
Oferujemy:
  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz kartę rabatową na wybrane produkty

  • Medicover Sp. z o.o.

    Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

    mazowieckie

    Szpital Medicover al. Rzeczpospolitej 5 Twoim głównym obowiązkiem będzie: rozliczanie kosztów leczenia szpitalnego w ramach posiadanych kontraktów z NFZ, weryfikacja indywidualnej dokumentacji medycznej pod kątem obowiązujących przepisów, współpraca z...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    Billing&Cash Application Specialist with German

    dolnośląskie

    Compile and maintain documents and records of all billings Process and monitor bills related credit memos Generating daily bank statement and cash application Initiate and establish new procedures in billing tasks Preparing and publishing monthly debtors report...

    Data dodania: wczoraj

    Junior AP Accountant

    hecking invoices correctness and contacting with vendors to explain incorrect invoices Responding to all queries from vendors and local finance PO invoices verification (matching PO invoices with purchase orders created by buyer) Expense invoice verification and...