Księgowa / Księgowy

  • Firma: Kronospan
  • Lokalizacja: podkarpackie
  • Data publikacji: 2021-04-12

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: KMX/2020
Zadania:
  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie płatności
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP
  • Księgowanie i rozliczanie delegacji służbowych
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień księgowych i finansowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowana rachunkowość
  • Znajomość kwestii podatkowych
  • Dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w realizację zadań
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w ambitnym zespole młodych ludzi
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

  • Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka

    mazowieckie

    Sporządzanie sprawozdań do GUS Prowadzenie i ewidencja kosztów mediów tj. ciepłej i zimnej wody , centralnego ogrzewania Prowadzenie ewidencji kosztów ubezpieczeń Prowadzenie ewidencji wkładów i udziałów członkowskich , oraz rozliczeń podatkwych i...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Metro Services PL Sp. z o.o.

    Accountant

    zachodniopomorskie

    Czym będziesz się zajmować? W ramach działu należności - AR, m.in: wystawianiem i księgowaniem faktur, rozliczeniami wyciągów bankowych, opieką nad rozrachunkami klientów, rozliczaniem pozycji na kontach odbiorców, księgowaniem oraz uzgadnianiem...

    poznaj szczegóły
  • Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

    Księgowy (dział AP) z j. niemieckim

    wielkopolskie

    Dla Naszego Klienta, nowopowstałego SSC w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: AP Accountant with German Zadania: odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable), - księgowanie faktur od kontrahentów - wykonywanie...