Księgowa / Księgowy [rekrutacja online]

  • Firma: Crowe Poland
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-06-21

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
  • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP

Wymagania:

  • Znajomość języka Ukraińskiego i Polskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, ZUS i VAT) i przepisów o rachunkowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Pogodne usposobienie, komunikatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowo, mile widziane:

  • Znajomość jednego z programów komputerowych: IFS, SAP, CDN XL, SAP SBO, Sun System, Axapta, Mała księgowość, Saldeo

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę
Nasze biura:

  • Accenture Sp. z o. o.

    PTP Accountant with German

    mazowieckie

    What will you do: Processing and coding invoices in accordance with Accenture and client invoicing procedures. Reversing invoices for incorrect hosting. Blocking and releasing invoices for payment on business request. Monitoring blocked and parked invoice reports...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

    Księgowa

    pomorskie

    Kogo szukamy: Szukamy osoby na stanowisko Księgowej Chcemy zatrudnić jedna osobę na umowę zlecenie . Jaki jest adres miejsca pracy? Miejsce pracy to Składnica RARS, 83-342 Kamienica Królewska, ul. Sosnowa 2 Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • NES Global Talent

    Księgowa / Księgowy

    lubuskie

    Twoje zadania: prowadzeniu ewidencji finansowo- księgowej, weryfikacja, kontrola formalno-merytoryczna i księgowa oraz ewidencja w zakładowym systemie informatycznym dowodów finansowo-księgowych, monitorowanie, kontrola i rozliczanie rozrachunków, udział w...