Księgowa / księgowy

  • Firma: P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
  • Data publikacji: 2022-06-13

W związku z dynamicznym rozwojem firmy informujemy o możliwości zatrudnienia
w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Ślesin k. Nakła nad Notecią

Obowiązki:

  • wprowadzanie zadekretowanych dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego,
  • sprawdzanie rachunków pod względem zgodności wartości faktury z zapłatą i terminów realizacji,
  • wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami,
  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy,
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel,
  • ewidencja środków trwałych w programie Symfonia,
  • kontrola kont księgowych dotyczących środków trwałych, uzgadnianie kont księgowych na koniec każdego miesiąca.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

  • Accenture Sp. z o. o.

    PTP Accountant with German

    mazowieckie

    What will you do: Processing and coding invoices in accordance with Accenture and client invoicing procedures. Reversing invoices for incorrect hosting. Blocking and releasing invoices for payment on business request. Monitoring blocked and parked invoice reports...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

    Księgowa

    pomorskie

    Kogo szukamy: Szukamy osoby na stanowisko Księgowej Chcemy zatrudnić jedna osobę na umowę zlecenie . Jaki jest adres miejsca pracy? Miejsce pracy to Składnica RARS, 83-342 Kamienica Królewska, ul. Sosnowa 2 Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • NES Global Talent

    Księgowa / Księgowy

    lubuskie

    Twoje zadania: prowadzeniu ewidencji finansowo- księgowej, weryfikacja, kontrola formalno-merytoryczna i księgowa oraz ewidencja w zakładowym systemie informatycznym dowodów finansowo-księgowych, monitorowanie, kontrola i rozliczanie rozrachunków, udział w...