Księgowa / Księgowy

  • Firma: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2021-09-30

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie listy płac umów cywilnoprawnych
  • naliczanie składek ZUS
  • naliczanie podatku dochodowego od umów cywilnoprawnych
  • dokonywanie rocznych rozliczeń podatku dochodowego
  • prowadzenie magazynu ewidencja, rozliczanie
  • sporządzanie sprawozdań Głównego Urzędu Statystycznego
  • sporządzanie sprawozdań wewnętrznych na potrzeby Muzeum
  • analiza prawidłowości kont rozrachunkowych z pracownikami i zobowiązań publicznoprawnych
  • księgowanie dokumentów magazynowych
  • księgowanie faktur

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum trzyletnie doświadczenie pracy w księgowości
  • znajomość zagadnień Finansowo-Księgowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Adamed Pharma S.A.

    Specjalista księgowy [rekrutacja online]

    łódzkie

    Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym. Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych. Analiza transakcji dotyczących procesów magazynowych. Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych. Analiza stanów ilościowo-...

    Data dodania: wczoraj

  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

    Inspektor w Dziale Rozrachunków

    mazowieckie

    (Pion Finansowy /Dział Rozrachunków) Umowa na zastępstwo Naszym pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na zastępstwo pracę w oparciu o wartości wynikające ze 135-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu...

    poznaj szczegóły
  • Unidevelopment S.A.

    podlaskie

    Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za: monitorowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów kosztowych księgowanie dokumentów sprzedaży przygotowanie i uzgodnienie rejestrów VAT, JPK sporządzanie informacji podatkowych oraz innych sprawozdań dla...