Księgowa / Księgowy

  • Firma: Extend Vision Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: małopolskie
  • Data publikacji: 2021-01-29

Firma Extend Vision świadczy kompleksowe usługi w branży ekspozycyjno-targowej od ponad 25 lat.
W swoich działaniach wykorzystujemy nowoczesne metody , technologie i narzędzia pracy.
Na obecną chwilę poszukujemy kandydata(ki) z umiejętnościami na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • wystawianie faktur sprzedaży oraz księgowanie faktur kosztowych
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów
  • wprowadzanie i nadzór nad kompletnością dokumentów
  • prowadzenie kasy
  • windykacja
  • PFRON
  • zestawienia GUS i inne sprawozdania dla Zarządu
  • wykonywanie innych prac zleconych przez głównego księgowego
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie min.średnie
  • znajomość programu SAGE SYMFONIA
  • dobra organizacja czasu pracy, terminowość
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia
  • sumienność i rzetelność
  • doświadczenie w księgowości min. 5 letnie
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu cennego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) jest ExtendVision Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-403), ul. Kamienna 43. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Extend Vision Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i przechowywaneprzez okres 3 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści oraz poprawianiaswoich danych. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Extend Vision Sp. z o.o. także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu powinna Pani / Panzamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Extend Vision Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-403), ul.Kamienna 43 na potrzeby realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji*”.

  • LEDGER Biuro sp. z o.o.

    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    dolnośląskie

    Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura, Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych, Analiza i kontrola rozrachunków, Sporządzanie dokumentacji: US, GUS, NBP, Intrastat, Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów z zakresie rachunkowości...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • OSRP

    mazowieckie

    Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku powinna posiadać praktyczne doświadczenie zarówno w rachunkowości osobistej jak i korporacyjnej a także powinna na bieżąco uzupełniać i aktualizować swoją wiedzę w zakresie kwestii podatkowych. Zakres...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • iCEA Sp. z o.o.

    Zastępca Głównej Księgowej

    wielkopolskie

    W jakim obszarze będziemy współpracować? prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego, udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z...

    Data dodania: 2021-02-26