Księgowa / Księgowy

  • Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-10-12
People make places
Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną.

Opis stanowiska:
  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi GUS
  • Nadzór nad procesami księgowymi, aktualizacja procesów oraz wprowadzenie nowych rozwiązań usprawniających codzienną pracę
  • Księgowanie transakcji związanych z zakupem środków trwałych, WNT, import usług, transakcje Intercompany
  • Księgowanie i rozliczanie delegacji i oraz wydatków z kart kredytowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie nauki (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego (CIT, VAT)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • Znajomość programu NAVISION będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe miejsce pracy
  • Opiekę medyczną oraz możliwość wykupienia karty sportowo-rekreacyjnej

  • JTI GBS

    GL Accounting and Reporting Specialist

    mazowieckie

    Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of working with...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Capgemini Service

    C2C Business Transformation Consultant

    śląskie

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Proven experience and strong process expertise in C2C (understanding of other towers would be an asset) 1 year of...

    małopolskie