Księgowa / Księgowy

  • Firma: Polski Tytoń S.A.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2021-12-01

Polski Tytoń Spółka Akcyjna w Radomiu

zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Radom
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość zagadnień księgowych, finansowych, podatków i płac oraz ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość ewidencji środków trwałych
  • Obsługa komputera (Word, Excel),
  • Dyspozycyjność.

  • SEDAR S.A.

    Specjalista Księgowa

    lubelskie

    ZADANIA: Praca w programie komputerowym księgowo-magazynowym. Rejestracja i księgowanie faktur zakupu. Sporządzanie i uzgadnianie z kontami rejestrów VAT zakupów. Uzgadnianie plików JPK VAT_7M - w zakresie księgowanych faktur. Uzgadnianie kont dotyczących...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Księgowy/a

    dolnośląskie

    Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności Hybrydowy system pracy Dostęp do pakietu benefitów (MultiSport, opieka medyczna, premie...

    poznaj szczegóły
  • PGE Energia Ciepła S.A.

    Specjalista ds. Księgowości Ogólnej i Środków Trwałych

    zachodniopomorskie

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : sporządzanie pakietów grupowych na potrzeby opracowania skonsolidowanego sprawozdania finansowego PGE S.A. zgodnie z MSSF, sporządzenie okresowych sprawozdań finansowych na potrzeby Zarządu i Spółki,...