Księgowa / Księgowy

  • Firma: BTKapitał
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: dzisiaj

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Weryfikację, dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktur zakupu i sprzedaży)
  • Prowadzenie ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego o profilu ekonomicznym
  • Praktycznej wiedzy z zakresu finansów, rachunkowości
  • Dobrej organizacji pracy, skrupulatności oraz dokładności
  • Otwartości na nowe wyzwania
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Współpracę zawodową z podmiotami zagranicznymi
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia i nazwiska, adresu, nr telefon, adresu e-mail, doświadczenia zawodowego, wykształcenia i innych danych zamieszczonych w moich dokumentach rekrutacyjnych przez BT Kapitał spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krotoszynie oraz podmioty powiązane kapitałowo i personalnie z BT Kapitał spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krotoszynie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska.”

  • Horyzont Doradztwo Personalne

    Accountant (Księgowa / Księgowy)

    śląskie

    Główne zadania: Processing of purchase invoices, resolving discrepancies. Communicating with vendors via email and phone. Wymagania: Min. bachelor’s degree in accounting or finance. Min. 2 years of experience in the accounting department. Knowledge in English...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Fielmann Sp. z o.o.

    Księgowy (k/m)

    wielkopolskie

    Zakres obowiązków sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie faktur w obszarze zobowiązań księgowanie operacji gospodarczych w obszarze należności sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych w ramach ewidencji majątku trwałego monitorowanie...

    poznaj szczegóły
  • Eagle Recruitment

    mazowieckie

    Stawka brutto: 6000 - 7500 brutto Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz UoR, Chęć rozwoju w dobrze prosperującej organizacji. Główne obowiązki:...