Księgowy / księgowa w Dziale Należności

  • Firma: Strabag BRVZ
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-06-20

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • wyjaśnianie rozrachunków
  • opracowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty
  • wsparcie merytoryczne i współpraca z klientem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu rozliczeń VAT
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • zaangażowanie i szybkość działania
  • zdolności komunikacyjne
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości, praca przy realizacji płatności, wdrożeniach aplikacji w systemach finansowo – księgowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • różnorodne możliwości rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurze w pokojach dwuosobowych
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogata oferta szkoleń
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • bezpłatny parking
  • rabaty dla pracowników
  • w okresie wdrożenia poznasz dokładnie wszystkie procesy i strukturę firmy, a my będziemy Twoim przewodnikiem
  • fajny zespół, znamy się dobrze lubimy i to powoduje, że chce nam się razem pracować
  • dofinansowanie do kursów językowych: angielski lub niemiecki
  • krótszy dzień pracy w piątek i zawsze wolne weekendy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.