Księgowy / Księgowa

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Data publikacji: 2021-02-19

Ogłoszenie numer: 4225188, z dnia 2021-02-19

Klient portalu Praca.pl

Biuro rachunkowe poszukuje Księgowej na terenie całej Polski - do wprowadzania dokumentów

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie do systemu WF Fakir dokumentów: faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe, dokumenty PK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

  • TEAMAGRO

    Księgowa / Księgowy

    lubelskie

    Opis stanowiska: weryfikacja i księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, naliczanie odsetek, księgowanie dokumentów magazynowych, uzgadnianie stanów i kont magazynowych, rozliczanie inwentaryzacji, comiesięczne uzgadnianie kont księgowych, robienie...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Randstad Polska Sp. z o.o.

    AR accountant with Dutch

    mazowieckie

    Do you have at least 4 years of experience in OTC processes ? Your career path is connected with the SSC sector and you would like to pursue it? If yes, please apply and let us know you better! The new professional challenge in a leading, global organization is just...

    AP accountant with French

    mazowieckie

    Do you have at least 2 years of experience in Accounts Payable? Your career path is connected with the SSC sector and you would like to pursue it? Our client, a Scandinavian company, with a global outreach is creating a brand new Hub in Warsaw. They are looking for...