Księgowy / Księgowa

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: lubelskie
  • Data publikacji: 2021-02-19

Ogłoszenie numer: 4225180, z dnia 2021-02-19

Klient portalu Praca.pl

Biuro rachunkowe poszukuje Księgowej na terenie całej Polski - do wprowadzania dokumentów

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie do systemu WF Fakir dokumentów: faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe, dokumenty PK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

  • Biuro Rachunkowo - Księgowe "Bilansista" Sp. z o. o.

    kujawsko-pomorskie

    Celem stanowiska Księgowy jest praca w Zespole Księgowych oraz wykonywania czynności z tym związanych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość). Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Super-Pharm

    Księgowa / Księgowy w dziale Podatków

    mazowieckie

    SUPEROFERTA OD SUPER-PHARM TO: Udział w sporządzaniu rozliczeń podatkowych Udział w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych raportów Weryfikacja rejestrów VAT i pomoc w sporządzaniu JPK_V7 Sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych...