Księgowy / Księgowa

  • Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Lokalizacja: lubuskie
  • Data publikacji: 2021-08-26

Ogłoszenie numer: 5322902, z dnia 2021-08-26

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej ze znajomością programów SAP i NAVISION DYNAMICS NAV

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie do systemu - faktur zakupu, list płac, raportów kasowych, wciągów bankowych oraz rozliczanie rozrachunków

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

    Accountant with Czech

    dolnośląskie

    Participates in transition of the accounting process: transfers knowledge, creates process documentation Processes vendor invoices and employee expenses Updates vendor information in the system Responds to queries from vendors, customers and local finance teams by...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Emtor Spółka z o.o.

    Księgowa / Księgowy

    kujawsko-pomorskie

    Twój zakres obowiązków Współpraca z Główną Księgową przy prowadzeniu pełnej księgowości; Dekretowanie i księgowanie dokumentów; Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych; Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości...

    poznaj szczegóły
  • Genpact PL

    General Ledger Accountant

    Responsibilities General accounting tasks (GL account maintenance, journal entries, closing activities, reporting etc.), Asset Accounting (capitalization, depreciation, amortization), inventory accounting and cost accounting; Making the balance sheets and checking...