Księgowy/a

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: wielkopolskie
  • Data publikacji: 2021-04-07

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Poznań | Numer ref.: KSI/052/MJA

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej w razie konieczności

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym księgowaniu kosztów
  • Znajomość programu Comarch XL - mile widziane
  • Chęć związania się z nowym pracodawcą na stałe
  • Samodzielność i umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą
  • Umiejętność pracy w małym zespole

Zadania:

  • Rozliczanie faktur zakupu materiałów, usług, inwestycji
  • Import usług
  • Dokumenty RW
  • Rozliczanie umów licencyjnych
  • Księgowanie list płac
  • Rozlicznie zaliczek na zakupy bieżące
  • Rozlicznie delegacji
  • Środki trwałe i WNIP
  • Analityka przypisanych kont

  • Metro Services PL Sp. z o.o.

    Finance & Accounting Process Consultant (GA)

    zachodniopomorskie

    General duties: process optimization in GA area, supporting team members in implementing initiatives and raising quality standards, supporting clients in the scope of inquiries related to supported processes, supporting in controlling the effectiveness of task...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Sunday Polska Sp. z o.o.

    Księgowa / Księgowy

    małopolskie

    OBOWIĄZKI: Prowadzenie dokumentacji księgowej Spółki Kontrola merytoryczna dokumentów źródłowych i prawidłowości operacji księgowych Organizowanie, koordynowanie i monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności spółki Udoskonalanie...

    poznaj szczegóły
  • AMS Metal Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Ekonomiczno - Finansowych

    śląskie

    Samodzielne sporządzanie analiz: kosztów, rentowności, progów rentowności oraz innych analiz i raportów ekonomiczno-finansowych, controllingowych, produkcyjnych, biznesowych itp. Prowadzenie spraw i dokumentacji z zakresu pracy Działu finansowego, takich jak:...