Manager ds. rachunkowości skarbowej i raportowania

  • Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Data publikacji: 2024-05-08
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1885
OBOWIĄZKI:
- współpraca z liderami finansów i skarbówki oraz innymi działami TBS w celu dostarczenia doskonałości obsługi w rachunkowości i raportowaniu skarbowym- kierowanie i rozwój zespołu w celu spełnienia wymagań kolejnej generacji możliwości TBS- nadzór nad wybranymi projektami w dziale- nadzór nad nowymi przejściami z perspektywy ustawienia standardowego procesu- zapewnienie efektywnego finalizowania zadań przypisanych zespołowi w obszarze rachunkowości i raportowania skarbowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku managerskimdyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku związanym z finansami

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

  • Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

    Inspektor

    dolnośląskie

    Warunki pracy - praca biurowa w siedzibie urzędu przy wykorzystaniu komputera - praca wymaga szczególnej koncentracji - praca wymagająca sprawnego narządu mowy, wzroku, słuchu i sprawności obu rąk - praca częściowo przy sztucznym oświetleniu - obsługa...

    Data dodania: 2024-04-24