Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy [rekrutacja online]

  • Firma: Crowe Poland
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2022-05-31

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Księgowanie i kontrola operacji księgowych (faktury zakupu, PK, wyciągi bankowe, amortyzacja)
  • Przygotowywanie JPK VAT
  • Miesięczna analiza kont bilansowych
  • Przygotowywanie płatności

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Język angielski w stopniu dobrym
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
Nasze biura:

  • Accenture Sp. z o. o.

    Collections Junior Analyst with English

    małopolskie

    What will you do: Collecting due receivables according to procedures Influencing customers, negotiating and building business relationships Cooperating with internal departments (finance and sales teams) Handling emails & outgoing phone calls (external customers and...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

    Junior Accountant / Accountant with German

    zachodniopomorskie

    What can you count on? METRO Global Solution Center means development in many areas - we provide, among others, training in accounting, software, soft skills and language courses for free. With us you will gain experience in business, but also broaden cultural and...

    Collections Junior Analyst with Spanish

    małopolskie

    What will you do? Collecting due receivables according to procedures Influencing customers, negotiating and building business relationships Cooperating with internal departments (finance and sales teams) Handling emails & outgoing phone calls (external customers and...

    Data dodania: wczoraj