Młodsza księgowa

  • Firma: Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: śląskie
  • Data publikacji: 2024-04-24
Poszukujemy:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami,
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z ustawą o rachunkowości i podatku VAT,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych,
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych i wydruków/ zestawień,
  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie finansowo-księgowym.

Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie.

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) – (mogą być w trakcie)
  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy,
Mile widziane:
  • Znajomość Enova365.
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

    Junior Accountant with French

    zachodniopomorskie

    Your tasks: responsibility for performing basic tasks within a selected area of ​accounting, care for the efficiency, accuracy and timelines of all tasks, close cooperation with an international partner, full engagement into the process of learning and adaptation,...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    Młodszy Specjalista ds. finansowych

    dolnośląskie

    Zadania księgowanie faktur VAT w systemie Invoice4u kontrola pod względem formalno-prawnym i ilościowym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiania faktur zakupowych i sprzedażowych rozliczenia i monitoring należności i zobowiązań...

    Data dodania: 2024-04-14

    poznaj szczegóły
  • DXC Technology Polska Sp. z o.o.

    Junior Statutory Accountant for French market

    (Remote) What will you be responsible for? Responding to queries and solving problems related to accounting issues Preparing various reports and documents as required Processing Journal Entries Reconciling GL accounts Supporting statutory audit activities and work...

    Data dodania: 2024-04-11